et:Services:CUPRA Specialist EE/ET

CUPRA spetsialist

Ainulaadne margiesinduse kontseptsioon

Meie CUPRA spetsialistid üle maailma pakuvad Sulle täiuslikku CUPRA kogemust. 

CUPRA eksperdid

Kõik saab alguse Sinu CUPRA meistrist – inimesest, kelle poole võid pöörduda iga küsimusega, mis Sul CUPRA, Sinu kohalikus kogukonnas toimuva ning erinevate ürituste kohta tekib. Sinu CUPRA meister on hoolikalt valitud ja koolitatud inimene, kellel on suurepärased teadmised meie tootevalikust ning kes annab edasi ka meie kaubamärgi suhtumist ja väärtushinnanguid. Sinu CUPRA meister tutvustab Sulle ka Sinu CUPRA hooldusnõustajat, kelle poole võid pöörduda alati, kui vajad oma CUPRA jaoks tehnilist tuge. 

Eksklusiivsed teenused 

CUPRA omanikuna saad kasutada mitmeid eksklusiivseid teenuseid, mida CUPRA spetsialist pakub. Kui Sinu auto peab näiteks jääma remondiks esindusse, saad kasutada CUPRA asendusautot. Samuti on Sul võimalik broneerida endale eelisjärjekorras teeninduse aeg, spetsiaalne parkimiskoht ja alla kahe tunni kestvaid hooldustöid. Lisaks võtame Sinuga ühendust kuu aega pärast ostu sooritamist, et läbi viia tasuta tehniline järelkontroll.

CUPRA nurk

Astu sisse ruumi, mis annab täiuslikult edasi CUPRA olemust. See on koht, kus moodne sportlikkus ei piirdu autode maailmaga. Siit leiad ainulaadseid tooteid, mis demonstreerivad meie kirge meisterlikkuse ja hoolikalt valitud detailide vastu – alates koostööst teiste meie väärtushinnanguid jagavate kaubamärkidega ning lõpetades toormaterjalidest inspireeritud aksessuaaridega Sinu CUPRA jaoks. 

Leia edasimüüja

Praegu on Sinu riigis kaks spetsiaalne CUPRA müügiesindus. Spetsiaalset CUPRA müügiesindust, kus saad CUPRA maailmaga päriselus tutvust teha.