et:Owners:Juhised autoomanikele:How to charge EE/ET

KUIDAS LAADIDA.

SOOVID, ET SINU CUPRA ANNAKS ENDAST ALATI MAKSIMUMI?

CUPRA omanikuna on Sul mitmeid mugavaid laadimisvõimalusi, mis sobivad hästi kokku nii Sinu elustiili kui ka liikumisvajadustega. Pole vahet, kas oled kodus või teel, oma CUPRA saad uuesti täis laadida kõikjal, kus on juurdepääs pistikupesale.

Oma kodus

Tutvu elektri- ja hübriidautode kõige tõhusamate koduste laadimismeetoditega ning täpsete juhistega, kuidas kõike õiges järjekorras teha.

1. samm: Ava auto ja tee laadimisluuk lahti.

2. samm: Pane CUPRA laadija laadimispistik oma auto laadimispessa.

3. samm: Roheline tuli näitab, et laadimine käib.

Kuidas laadida oma autot

Vajad laadijat kohta, kus oma autot öösiti pargid? Külasta Elli veebilehte, leia üles endale sobivaim CUPRA laadija ja lase see professionaalide poolt paigaldada just sinna, kus seda auto laadimiseks vajad.

Kas tead juba ka seda, kuidas oma auto laadimist juhtida? Tänu rakenduse CUPRA CONNECT laadimise kaugjuhtimisfunktsioonile saab elektriautode ja e-HYBRID-mudelite laadimisprotsessi juhtida ka distantsilt. Alusta või lõpeta laadimine kohe või sisesta laadimiseks sobiv kellaaeg, et aku saaks täis täpselt enne sõidu alustamist.

Lisateavet rakenduse CUPRA CONNECT veebipõhiste teenuste kohta leiad siit.

Laadimine tänaval

Oled juba teel? Siis tasub teha tutvust rakendusega CUPRA Easy Charging. Ava rakendus ja vaata oma lähipiirkonna kaarti, kus on näha kõik lähimad laadimispunktid. Vali sobiv ja lae oma CUPRA täis. Kõik oma maksed saad teha väga lihtsalt ühe kaardiga ning kuu lõpus saad kõigi tehingute eest ühe koondarve.

Vaata videot, et rakendusega CUPRA Easy Charging lähemalt tutvuda:

How to charge

Sul on laadimise kohta küsimusi?

Lisateavet laadimisfunktsioonide kohta ja nõuandeid oma CUPRA laadimiseks leiad oma auto omaniku käsiraamatust.