et:Lifestyle:CUPRA teams up with Marest EE/ET

CHISPA: lihtne ja ajatu valgusti

CUPRA ja Marset panevad aluse laienevale koostööle

Chispa on uus kaasaskantav, laetav ning juhtmevaba lamp, mille töötas eksklusiivselt CUPRA jaoks välja Barcelona valgustiettevõte Marset. Klassikalise garaažilambi ajatut disaini kehastav lamp annab sooja ja säravat valgust, olles täiuslik kaaslane igaks seikluseks. Chispa tuleb müügile selle aasta oktoobris.

CUPRA and marset collaborate to create new chispa

Inspireerime Barcelonast tervet maailma

CUPRA küündib autode maailmast palju kaugemale. Avasime uue loomepartnerluse raames 2015. aasta riikliku disainiauhinna võitnud ettevõtte Marsetiga CASA SEATis eksklusiivse ruumi, mis on pühendatud autentse ja innovatiivse disaini parimatele näidetele. See on unikaalne keskus, kus nii linnaelanikud kui ka kogu maailmast saabuvad külalised saavad avastada, kui imelised on Marseti kaunid ja vastupidavad uudsed valgustustooted.

CUPRA tugevdab selle partnerluse kaudu teise Barcelona kaubamärgi kõrval enda esindatust elustiilitoodete valdkonnas. Marset on – nagu ka CUPRA – globaalse suunitlusega ning toetub kindlalt nüüdisaegse disaini kontseptsioonile.

Chispa disaini areng

Pärast eelmise aasta veebruaris toimunud CUPRA garaaži sisseõnnistamist, kus esitlesime esimest prototüüpi, jätkasid CUPRA ja Marseti disainimeeskonnad koostööd uudse lambi lõpliku versiooni väljatöötamiseks – Chispa kujundati eksklusiivselt CUPRA identiteedile mõeldes.

„See ühisloomeprojekt annab tunnistust CUPRA kavatsusest luua Barcelonast pärit autode ümber oma maailm. Chispa lamp on vaid esimene samm meie liidus Marsetiga, kellega meid seovad kirg disaini vastu, keskendumine detailidele ja tehnoloogilised uuendused. Meie koostöö ei piirdu ühe tootega: Marseti loomingut on kasutatud ka CUPRA garaaži valgustuslahendustes ning nende tooteid leiab nii meie edasimüüjate võrgustikust kui ka messi- ja autonäituste väljapanekutelt. Jätkame eelolevatel kuudel uute partneritega oma disainikollektsioonide laiendamist,“ selgitas pärast CASA SEATis Marseti asutajatega kohtumist Wayne Griffiths, CUPRA tegevdirektor ja SEATi asepresident müügi ja turunduse alal.

Üks Marseti kaastegevjuhtidest, Javier Marset, rõhutas samuti, et „Marset ja CUPRA on head liitlased. Meie kaubamärkidel on ühised põhiväärtused: oleme julged ja murrangulised ning meie Barcelona päritolu on osa meie DNAst. Viime disainimaailma kaudu kokku ilu ja kvaliteedi. Marseti jaoks tähendab see koostöö jõupingutuste ühendamist ning saab olema väga viljakas, kuna avab kaubamärgi jaoks uusi uksi. Chispa lamp mõjub autotööstuse valdkonda paigutatuna täieliku üllatusena.“

Chispa lamp tuleb müügile kõigis Marseti tavapärastes jaekauplustes.  Samuti on see saadaval CUPRA spetsialistide üleilmse edasimüügivõrgustiku kaudu.

Avasta Chispa 

Chispa on kvaliteetne ja kerge kaasaskantav valgusti, mida saab kasutada kolmes erinevas asendis. See ühendab autode maailma sümboolselt disainimaailmaga. Joan Gaspar andis koos Francesca Sangalli juhitud CUPRA disainimeeskonnaga lambile nimeks Chispa (hispaania keeles: säde), kuna see sütitab loomingulisust ja uuendusmeelsust, andes samas edasi ka valguse ja süütamise ideed.

Nutikast disainist lausa õhkub geniaalsust. Põlev Chispa kiirgab valgust üleni igast küljest, selle tumedad toonid löövad särama ja saavad CUPRA ainulaadse vasetooni.

Chispat kaitseb seda ümbritsev tugev võre, mis muudab lambi veel omanäolisemaks. Lamp on varustatud ka käepärase lisatarvikuga, mille abil saab seda mugavalt riputada, et saaksid enda ümbrust igal pool stiilselt valgustada. Tänu kaitseklassile IP44 saab seda kasutada ka õues, sest tegu on kvaliteetse ja tugeva veekindla lambiga.