Kuni:
547
km*
Kuni (250 kW):
340
hj*
0–100 km/h:
5,6
s
Ülekandesüsteem:
Kaksikmootoriga nelikvedu

KEHASTUNUD VÄLJENDUSRIKKUS

Innovatsioon, mis näitab teed

Valgustatud CUPRA logo nii ees kui taga ning servast servani ulatuvad tagatuled teevad sportliku ilme täiuslikuks.

Interior view of the CUPRA Tavascan with Y-bone console

Puhas jõud – nii sees- kui väljaspool

Tänapäevane tumeda metalse läikega (Dark Ice Metal) Y-kujuline keskkonsool ning tumedad (Dark Night) mikrokiudkattega korvistmed lasevad end tunda kui ehtsas sportautos.

Muuda oma Tavascan isikupäraseks

Vali oma CUPRA Tavascani jaoks parim võimalik värvi, velgede ja interjööri kooslus.

 

Värvid

Veljed

Sisekujundus

UUTMOODI SUUTLIKKUS

The new CUPRA Tavascan VZ tavascan blue colour charging

Elektrifitseerimise võimalused

Uus CUPRA Tavascan toob kaasa revolutsioonilise sõidukogemuse, andes vabaduse liikuda elegantselt läbi terve linna. Ja kuni 547 km* elektrilise sõiduulatusega, millele saab kõigest 7-minutilise** laadimisega lisada kohe jälle 100 km, laseb see Sul alati julgelt edasi minna.

KESKENDU TEEKONNALE

Meie eesrindlikud turva- ja juhiabisüsteemid tähendavad seda, et saad keskenduda kõige tähtsamale – teele enda ees.

New CUPRA Tavascan Blue Metallic with Travel Assist and Adaptive Cruise Control (ACC)

Reisi ohutumalt

Igast küljest kaitstud. Reisiabisüsteem Travel Assist ühendab omavahel isekohanduva kiirushoidiku (ACC) ja automaatse sõiduraja hoidja funktsioonid, et hoida Sind oma sõidurajal ja teistest liiklejatest ohutus kauguses. Kombinatsioonis rajavahetuse abifunktsiooniga jälgib süsteem ka Sinu seljatagust ega lase Sul rada vahetada, kui see pole 100% ohutu.

CUPRA Tavascan blue colour with 21 inch copper and black covers wheels

Parkimine on tehtud nii lihtsaks

Pargi oma Tavascan ära poolautomaatselt, kasutades iseõppivat parkimisabisüsteemi, mis jätab meelde liikumistrajektoorid Sinu igapäevastele parkimiskohtadele, või kasuta kitsaste kohtade jaoks loodud kaugjuhtivat iseparkimissüsteemi, mis laseb Sul auto telefoni abil mugavalt kohale manööverdada.

Tavascan Endurance

Uueks ajastuks uued jõuallikad.

Tavascan Endurance
Kuni:
566
km*
Kuni (210 kW):
286
hj*
0–100 km/h:
6,8
s
Tavascan VZ

Veel rohkem jõudu ja vahetuid emotsioone.

Tavascan VZ
Kuni:
517
km*
Kuni (250 kW):
340
hj*
0–100 km/h
5,6
s

*CUPRA Tavascan ei ole praegu veel müügil ning kõik selle näitajad on homologeerimise ootel. Siin toodud tehnilised andmed on hinnangulised ning võivad muutuda. Auto tegelik võimsus (kW) ja kiirendus sõltuvad aku laetuse tasemest ja temperatuurist vastaval ajahetkel. Pilte on kasutatud üksnes illustratiivsel ja informatiivsel eesmärgil ning need ei pruugi vastata seeriatoodangule.

 

Sõiduki elektriline sõiduulatus kõigub sõltuvalt mitmest eri tegurist, sh maastiku pinnavormidest, ilmaoludest, auto koormast (sõitjad + pagas), aku vanusest ja seisundist, valitud lisavarustusest (valuveljed, rehvid jms), autosiseste elektritarbijate (kütteseade, konditsioneer, istmesoojendus) kasutamisest ning juhi sõidustiilist. Siin esitatud sõiduulatus on esialgne väärtus, mis on välja arvutatud vastavalt WLTP määrusele, millega on kehtestatud standardsed katsetingimused kõikide autotootjate jaoks. Nii on tagatud, et selle määruse kohaselt arvutatud väärtused on kõikide sõidukite puhul üksteisega võrreldavad.

 

**Laadimisajad kõiguvad sõltuvalt järgmistest teguritest: välistemperatuur, aku temperatuur, kasutatava laadimissüsteemi maksimumpinge ja seisund, aku seisund, muude elektriseadmete kasutamine autos laadimise ajal.