et:Services:CUPRA CONNECT EE/ET

CUPRA CONNECT

Kasuta veebiteenuseid mobiiliäpi CUPRA CONNECT, My CUPRA portaali või info- ja meelelahutussüsteemi kaudu.

HAKKA CUPRA CONNECTI KASUTAJAKS

Laadi alla iOSi seadmesse

Laadi alla Androidi seadmesse

ÜHENDA CUPRA CONNECT

 

Vaata videost, kuidas ühendada CUPRA CONNETCT

CUPRA CONNECT

CUPRA ID LOOMINE

CUPRA ID loomine on lihtne. Saad seda teha oma nutitelefoniga CUPRA CONNECTi rakenduses või MyCUPRA portaalis*

Registration%20and%20Creating%20CUPRA%20ID%20on%20a%20smartphone

1. samm

Logi sisse, sisesta oma e-posti aadress ja salasõna ning klõpsa klahvil „Loo“. Seejärel saadetakse Sulle e-postiga automaatselt kinnituskiri.

2. samm

Vali oma riik ja keel. Vali sobiv tervitus ja sisesta oma isiklikud andmed.

3. samm

Loo 4-numbriline PIN-kood, mida läheb vaja mõningate funktsioonide kasutamiseks.

4. samm

Nõustu kasutustingimustega.

LISA OMA AUTO

Seo oma CUPRA ID kasutajakonto oma uhiuue CUPRAga

woman%20adding%20her%20car%20on%20CUPRA%20CONNECT%20app

1. samm

Logi oma CUPRA ID abil sisse CUPRA CONNECTi rakendusse, MyCUPRA portaali või info- ja meelelahutussüsteemi..

2. samm

Pärast rakendusse või portaali sisselogimist klõpsa klahvil „Lisa auto“ ja sisesta oma auto VIN-kood.***

3. samm

Kinnita CUPRA CONNECTi ostutellimus ning saad tasuta üheaastase kasutusõiguse.****

TEENUSTE AKTIVEERIMINE

Istu oma autosse, aktiveeri teenused ja saadki CUPRA CONNECTi kasutama hakata

woman%20activating%20infotainment%20screen%20with%20CUPRA%20CONNECT%20app

1. samm

Lülita info- ja meelelahutussüsteem sisse. Kontrolli, et privaatrežiimiks ei oleks valitud täielik privaatsus ning veendu, et Sul on olemas 4G- ja GPS-ühendus.

2. samm

Registreeri end põhikasutajaks ja vajuta avamisnuppu esmalt ühel ja siis teisel autovõtmel.

3. samm

Määra kindlaks oma eelistatud teeninduspartner (enda müügiesindus).

4. samm

Registreerimine on lõppenud. CUPRA CONNECTi teenused on aktiveeritud ja saad alustada nende kasutamist.

KÜSIMUSED JA VASTUSED CUPRA CONNECTI KOHTA


VIN-kood (sõiduki tehasetähis või šassii number) on Sinu CUPRA kordumatu 17-kohaline identifitseerimisnumber. VIN-koodi leiad oma auto registreerimisdokumentidest või auto välisküljelt esiklaasi parempoolsest alanurgast. Seda on vaja auto registreerimiseks ja Sinu CUPRA CONNECTi profiili seadistamiseks.


S-PIN on Sinu CUPRA ID jaoks registreerimise käigus loodud 4-kohaline kood. Seda on vaja nt auto lukustamiseks ja lukust avamiseks kaugjuhtimise teel või kliimaseadme kaugjuhtimiseks. 


Pärast CUPRA ID loomist saadetakse Sulle e-postiga konto kinnituskiri.  Kinnituskirja kohalejõudmiseks võib kuluda mõni minut (kontrolli kindlasti ka rämpsposti kausta). Ava kiri ja klõpsa oma konto kinnitamiseks kirjas oleval lingil. Seejärel suunatakse Sind CUPRA portaali, kus saad CUPRA ID abil sisse logida. Nüüd, kui oled ennast registreerinud, tuleb Sul vaid auto registreerida ja oma kasutajakontoga siduda, et saaksid CUPRA CONNECTi veebiteenuseid kasutama hakata. Kui Sa seda kinnituskirja ei saa, võta palun ühendust CUPRA klienditeenindusega ja aitame selle probleemi lahendada.


CUPRA CONNECTi kasutamiseks pead oma auto oma kasutajakontoga siduma. Selleks logi sisse CUPRA CONNECTi rakendusse või veebisaidile mycupraseat.com/CUPRA ja sisesta oma auto VIN-kood (sõiduki tehasetähis). See samm ei ole vajalik, kui logid end oma CUPRA ID abil sisse otse info- ja meelelahutussüsteemi (vt „11. Milles seisneb autosisene registreerimine?“). 


Esiteks veendu, et oleks täidetud järgmised tingimused:

- Olemas on hea internetilevi ja andmesideühendus.
- Sinu auto VIN-kood on õige.
- Sinu automudel on ühilduv soovitud teenustega.
- Teenuselitsents kehtib (kui on kohaldatav).

Kui need tingimused on täidetud, kuid probleem ei lahene, võta ühendust kohaliku müügiesindusega.


Kui Sa ei registreeru ega aktiveeri CUPRA CONNECTi teenuseid täielikult, saad kasutada ainult seadusega nõutavaid teenuseid (avalik hädaabikõne teenus).


CUPRA kasutab andmebaasi, kus hoitakse kõikide klientide poolt esitatud isikuandmeid ja CUPRA CONNECTi teenuste pakkumiseks vajalikku muud teavet, nagu nt sõiduki andmeid ja geopositsioneerimise infot. Kõik CUPRA CONNECTi teenuste kasutamisel loodud andmed kuuluvad kliendile. Seega oleneb andmekasutus kliendi sõnaselgest nõusolekust.

Igasugune andmekasutus toimub kooskõlas ELi isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR). Lisateavet vaata CUPRA CONNECTi privaatsuspoliitikast.

Pane tähele, et kõiki andmeid kasutavad ainult CUPRA ning CUPRA edasimüüjad ja teeninduspartnerid. Andmeid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate osapooltega ning enamikul juhtudel hoitakse andmed anonüümsena (mitteanonüümseid andmeid kasutatakse ainult vajaduse korral). Sellistel juhtudel töötleb CUPRA andmeid vastavalt rangetele turvanõuetele.


 

CUPRA CONNECTi teenuste kasutamiseks peab teil olema üks järgmistest mudelitest:

- CUPRA Ateca (toodetud alates 2020. aasta septembrist)

- CUPRA Formentor

- CUPRA Leon


CUPRA CONNECT on saadaval järgmistes riikides: Saksamaa, Belgia, Tšehhi, Taani, Soome, Norra, Rootsi, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Austria, Šveits, Itaalia, Hispaania, Portugal, Poola, Ungari, Kreeka, Küpros, Holland, Luksemburg, Bulgaaria, Rumeenia, Horvaatia, Sloveenia, Malta, Slovakkia, Andorra, Eesti, Läti, Leedu, Serbia, Albaania, Makedoonia, Bosnia ja Hertsogoviina, Ukraina, Montenegro ning Gibraltar.

Uusimat teavet selle kohta, kas CUPRA CONNECT on Sinu riigis saadaval, vaata portaalist My CUPRA aadressil: mycupraseat.com/CUPRA


Tasuta prooviperiood võib olenevalt riigist ja varustustasemest erineda, kuid see kestab alati vähemalt 12 kuud. Teenuste kasutusaeg on seotud Sinu autoga ja see on näha Sinu kasutajakontol. Kui tasuta prooviperiood on läbi, pead teenuste kasutamise jätkamiseks tellimust uuendama.

Allpool on esitatud üksikasjalik teave tellimustasude ja kasutusperioodide kohta.

- CUPRA CONNECT info- ja meelelahutussüsteemile (ohutuse ja teeninduse ning kaugjuurdepääsu teenused):  1-aastane tellimus 50 € ja 2-aastane tellimus 85 €

- CUPRA CONNECT navigatsioonisüsteemile (ohutuse ja teeninduse ning kaugjuurdepääsu teenused, veebipõhine info ja meelelahutus, info- ja meelelahutusrakendused*): 1-aastane tellimus 135 € ja 2-aastane tellimus 225 €

*Saadaval ainult Leonile ja Formentorile 


Autosisene aktiveerimine võimaldab Sul registreerida oma auto (kui oled ise autos), sidudes selle oma CUPRA ID kontoga, et saaksid CUPRA CONNECTi teenuseid kohe kasutama hakata.

Registreerimise assistent aitab Sul hõlpsalt autos endale CUPRA ID konto luua, sisse logida ja oma auto registreerida, lisades selle seejärel Sinu garaaži. Registreerimise ajal saad vaadata kogu vajalikku juriidilist teavet (üldtingimused, privaatsuspoliitika) ja nõustuda CUPRA CONNECTi lepinguga.

Autosisene registreerimine on võimalik:

CUPRA Leonis ja CUPRA Formentoris, mille varustusse kuulub info- ja meelelahutussüsteem Media System+ ja Connect System+ Navi, ning CUPRA Atecas, mille varustusse kuulub navigatsioonisüsteem Navi System.


Esiteks kontrolli, et Sinu CUPRA oleks ühendatud internetiga ja kasutatav registreerimiskood ei oleks aegunud (registreerimiskood kehtib üks aasta). Kui see probleemi ei lahenda, proovi sõiduk portaalis My CUPRA oma garaažist kustutada ja seejärel sinna uuesti lisada. Sulle saadetakse uus registreerimiskood, mille pead autos sisestama.


Info- ja meelelahutussüsteemi teenuste halduse ning juhtimiskeskuse menüüdes saad valida erinevaid privaatsusrežiime ning neid vahetada


Kui oled oma seadme kaotanud, saad oma salasõna muuta, sisenedes mõne teise seadme kaudu My CUPRA portaali. Mis tahes CUPRA CONNECTi teenuste kasutamiseks peab seejärel kasutama uut salasõna. Turvalisuse suurendamiseks saad muuta rakenduse seadeid nii, et salasõna tuleb sisestada uuesti 5, 10 või 15 minuti järel, kui kontol mingit tegevust ei toimu.


Esiteks veendu, et Sinu nutitelefoni oleks installitud rakenduse uusim versioon. Selleks mine Appleʼi App Storeʼi või Google Play Store’i poodi ja installi saadaolevad värskendused.

Kui Sul on oma CUPRA CONNECTi kontole sisselogimisega endiselt probleeme, mine CUPRA ID portaali ja sisesta registreerimiseks kasutatud meiliaadress, kasutajanimi või mobiiltelefoni number, et oma konto tuvastada ning salasõna lähtestada. Kui see probleemi ei lahenda, võta palun ühendust CUPRA CONNECTi klienditeenindusega ja aitame selle probleemi lahendada.


Vaata lähemalt

*Amazon, Alexa ja kõik nendega seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle tütarettevõtete kaubamärgid.
**Amazon Alexa saadaval CUPRA Leonile ja CUPRA Formentorile alates 2020. aasta 48. nädalast.
***17-kohaline number asub Sinu auto esiklaasi taga.
****CUPRA CONNECTi teenuste üheaastast tasuta prooviperioodi pakutakse CUPRA sõiduautodele.