et:Lifestyle:Quality Leather Bag EE/ET

CUPRA koostöö TRAKATANiga

Disain teeb elu lihtsamaks

Missugusel kontseptsioonil teie kvaliteetsed nahast kotid põhinevad? Mis on teie kaubamärgi filosoofia?

Isiklikult eelistame alati kasutatud kotti uuele. Me ei taha kunstlikult sissekulutatud mustrit, vaid ehedat kulunud kotti. Asjad, mida kannad, räägivad loo sellest, kuhu elu on Sind viinud. Ainult aeg saab nahast toodetele stiilse viimistluse anda. Usume, et säästvus seisneb kvaliteetsete ja kauakestvate toodete valmistamises.

CUPRA usub, et maitsekus tähendab head kvaliteeti. Kas olete nõus?

Luksus tähendab head kvaliteeti. Hea kvaliteet tähendab aega. Aega teha uurimustööd, leida parimad materjalid, disainida, luua, testida ning töötada välja detailid, mis viivad toote uuele tasemele. Kui pead ajast lugu, saad kvaliteetse ja elegantse toote. Kas Sa näiteks maitseksid kooki, mis on küpsenud vaid 10 minutit, kui tead, et see peab küpsema 20 minutit? Aeg on käsitöömeisterlikkuse põhiväärtus.

CUPRA usub, et kaunis tulemus ja käsitöömeisterlikkus käivad käsikäes. Kuidas see kombinatsioon teie jaoks tundub?

Meie tooted on kaunid, sest valmistame need algusest lõpuni Itaalias, meie Torinos asuvas väikeses TRAKTANi töökojas. Valime täiuslikult pargitud nahad ja keskendume kõigis aspektides, sealhulgas ka pakendamisel, kõige pisematele detailidele. Kõik need nüansid on meie kaunite ja kvaliteetsete toodete lahutamatuks osaks. Teil on õigus, kaunis tulemus ja käsitöömeisterlikkus peaksid alati käsikäes käima.

„Lase ajal endale kott kujundada!“

Mis materjale te oma nahkkottides kasutate? Ja missuguseid materjale kasutasite CUPRA kapslikollektsiooni kottide valmistamiseks?

Valmistame nahast kaupu, seega oleme spetsialiseerunud nahaga töötamisele. CUPRA jaoks töötasime välja vasekarva naha, kuna vasetoon on üks selle kaubamärgi tunnusjoontest. Kasutasime ka ühte erilist tehnilist lahendust, mis muudab kapslikollektsiooni suurima koti kergemaks.

Missuguseid CUPRA kapslikollektsiooni nahkkottide detaile te eraldi välja tooksite?

Räägime näiteks nahast. Me hõõrume, muljume ja taome TRAKATANi töökojas taimede abil pargitud lamineeritud vasevärvi nahka. Me ei taha, et nahk näeks välja tavaline või monotoonne, seepärast töötleme materjali, kuni oleme saavutanud midagi erilist ja ainulaadset. Spetsiaalselt CUPRA jaoks graveerime nahale käsitsi CUPRA unikaalse logo piirjooned.

“Asjad, mida kannad, räägivad loo sellest, kuhu elu on Sind viinud."

Nimetage kolm asja, mida CUPRA inimene võiks nendes kottides kanda.

TRAKATANi toodetest saab sõber kogu eluks, meie kliendid kannavad nendes kottides kaasas oma elu. Iga elu on erinev, nii nagu ka iga inimene, seega kohanduvad meie kotid enda omanike järgi. Kõige keskmes on unikaalsus. Meie kliendid teevad iseseisvaid valikuid, seega on raske nimetada kolme asja, mida CUPRA inimene nendes kottides kannaks.

Missuguse sõnumi edastavad teie tooted, kui inimesed neid kannavad?

Ainulaadsus, elegantsus ja kvaliteet. Meie kvaliteetsed nahast kotid on ainulaadse kujundusega, mis ei hooli valitsevatest trendidest. Neil on nende oma stiil. Kaunis välimus seisneb detailides. Kliendid hakkavad kottide tõelist kvaliteeti märkama aja jooksul, kui kotti on juba pikka aega kasutatud. Valmistame kotte, mis on loodud terve eluaja vastu pidama, muutudes aja jooksul aina paremaks. Neist kottidest saavad „sõbrad“ kogu eluks.

Kuidas teie kaubamärk ja tooted teie arvates CUPRA vaimu edasi annavad?

TRAKATAN tähendab moemaailmas sama, mida CUPRA autode maailmas. Kaks kasvavat, nüüdisaegset, suure potentsiaaliga ettevõtet, kes pakuvad kvaliteetseid tooteid nõudlikele, kvaliteeti väärtustavatele ja ainulaadseid tooteid otsivatele klientidele, kelle jaoks kaubamärk polegi alati määrav. Isikupärastele inimestele, kes teevad sõltumatuid valikuid ja keda ei huvita mööduvad trendid. TRAKATAN ja CUPRA jagavad samu väärtushinnanguid: ainulaadsus, elegantsus ja kvaliteet.