CUPRA Born VZ Dark Forest
Kuni:
599
km
Kuni (240 kW):
326
hj*
0–100 km/h:
5,6
s
0–50 km/h:
2,6
s

OSTA CUPRA BORN

TÄHTSAIMAD OMADUSED

Inimesed poseerimas ümber Aurora Blue-sinise CUPRA Borni

Liigutav disain

Hoolikalt kujundatud kõigi nende jaoks, kes ihkavad uusi emotsioone. Julge visioon voolujoonelise kere ja sportlike joontega.

Inimesed poseerimas koos laadiva CUPRA Borniga

Uus viis tunda elektri jõudu

Dünaamiline ja säästev innovatsioon. Saa tuttavaks – see on esimene täiselektriline CUPRA.

Borni sisevaade: multifunktsionaalne rool koos sellel asuvate lülititega

Puhta impulsi vägi

Silmapilkset võimsust, mida pakub e-Boost-funktsioon, tunned kohe. Lihtsalt naudi!

TEE SEE ENDA OMAKS

Vali värvi- ja veljekombinatsioon, mis on Sinu jaoks täiuslik.

background image

Kerevärvid

Veljed

UUS BORN VZ

Uus 2024. aasta CUPRA Born – täiselektriline luukpäramudel

Uus VZ logo ja uute tähtedega margi nimi

Omanäoline ja eksimatult äratuntav CUPRA – tagasihoidlike tumedate kroomtähistega.

CUPRA Born VZ koos valuvelgedega Thunderstorm

20" valuveljed Thunderstorm

Naudi kaasahaaravat sõitu stiilsete 20-tolliste peenlihvitud valuvelgedega Thunderstorm, mida ilmestavad efektsed 3D-detailid.

CUPRA Born VZ CUP-korvistmed, värv Enceladus Grey

Enceladus Grey-halltoonides CUP-korvistmed

Elektriliselt 12 suunas reguleeritavad asendimälu ja soojendusega eksklusiivsed korvistmed – pluss mugavust lisav käetugi nende vahel.

Uue 2024. aasta CUPRA Borni rooli disain

Rool koos juhtlülitite ja -hoobadega

Naudi täielikku kontrolli oma auto üle, kasutades CUPRA uuel roolil asuvaid juhtlüliteid ja -hoobi. Reguleeri regeneratiivpidurdamise tugevust, vaheta sõidurežiime või lülita sisse eBoost-funktsioon.

UUS ELEKTRIFITSEERIMISE AJAJÄRK

Maksimaalne võimsus. Heitmevaba. Nutikam sõit.

CUPRA Born kodus laadimas

CUPRA LAADIMISLAHENDUSED

Naudi lihtsat laadimist Elli pakutava CUPRA laadija ja rakenduse My CUPRA App abil – nii kodus kui teel olles. Ja tunne rõõmu tõhusamast ja puhtamast sõidust.

KONKURENTSITU ELEKTRI JÕUD

Lase oma vaim vabaks ja vali ise oma tee! 100% elektriliselt.

Inimesed poseerimas ümber pargitud Aurora Blue-sinise CUPRA Borni

ELEKTRI JÕUD

Meelierutav heitmevaba sõit ja muljetavaldav sõiduulatus. Maksimaalne kiirendus vaid ühe nupuvajutusega. 20-tollised Aero-veljed, laiemad rehvid ja DCC-süsteem, mis tagavad esmaklassilise haardumise. Ja CUPRA e-Sound-süsteem, mis loob sõitmiseks täiusliku atmosfääri.

EURO NCAPILT 5 TÄRNI

CUPRA Born kerevärviga Aurora Blue koos valuvelgedega Thunderstorm

TÄISELEKTRILINE CUPRA BORN

Meie esimene täiselektriline mudel on üks kõige ohutumaid sõidukeid kogu autoturul – selle tõestuseks on Euroopa uute autode hindamisprogrammi Euro NCAP karmide katsete läbimisel saadud maksimaalsed viis tärni. CUPRA Born sai suurepärase hinde igas kategoorias.

 

*Vastavalt ÜRO määrusele GTR.21 määratud maksimumvõimsust saab kasutada maksimaalselt 30 sekundit. Igas konkreetses sõidusituatsioonis kasutatav võimsus sõltub erinevatest teguritest, sh välistemperatuurist ning kõrgepingeaku temperatuurist, laetuse tasemest, seisukorrast ja füüsilisest vananemisest.

 

Maksimumvõimsus on kasutatav eeldusel, et 58 kWh (62 kWh bruto) kõrgepingeaku puhul on selle temperatuur vahemikus 23–50 °C ja laetuse tase kõrgem kui 55%, et saavutada võimsuseks umbes 170 kW, ning 77 kWh (82 kWh bruto) kõrgepingeaku puhul on selle temperatuur vahemikus 23–50 °C ja laetuse tase kõrgem kui 85%, et saavutada võimsuseks umbes 170 kW. Mis tahes kõrvalekalded eelnimetatud parameetritest võivad põhjustada võimsuse vähenemist ja isegi seda, et lühiajalist maksimumvõimsust pole võimalik kasutada.

 

Sinu auto täpne sõiduulatus kõigub sõltuvalt marsruudist, ilmaoludest, auto koormast (sõitjad + pagas), aku vanusest ja seisundist, lisavarustusest (valuveljed, rehvid jms), autosiseste elektritoitel töötavate süsteemide (kütteseade, konditsioneer, istmesoojendus) kasutamisest, Sinu sõidustiilist ja veel mitmest muust faktorist. Siin esitatud sõiduulatus on esialgne väärtus, mis on välja arvutatud vastavalt WLTP määrusele, millega on kehtestatud standardsed katsetingimused kõikide autotootjate jaoks. Nii on tagatud, et selle määruse kohaselt arvutatud väärtused on kõikide sõidukite puhul võrreldavad.