et:Our DNA:Racing:Why do we race? EE/ET

Miks me võidu sõidame?

Mootorispordis sõltub kõik arvutustest. Sageli määrab sõidu võitja vaid üks millisekund. Nurga ja kiiruse suhe, millega võidusõitja kurvile läheneb. Piinlikult täpne põlemisprotsess, mis laseb mootoril endast parima anda. Jah, võidusõit sõltub kõige väiksematest mõõtühikutest – aga see tähendab ka palju muud. See on võidusõitja elustiil.

Võidusõidu keskmes on kirg. See on oma lemmikmeeskonna võidust rõõmu tundev täiest kõrist kisav fänn. See on mehaanik, kelle süda põksub sama kiiresti, kui mootor, mille ta ehitas. See on põlvili langev sõidu kaotanud autojuht. Meie jaoks ei ole kõige tähtsam olla parim või olla esimene. Me ei osale vaid selleks, et võita, ning meie mõtteviisi jagajaid ei ole just palju. Meie osaleme selleks, et ring-ringi järel üha paremaks saada. Sest meie süda on õiges kohas. Sellepärast oleme pühendunud uute teede leidmisele ning võidusõidu tuleviku ümberkujundamisele.

WSBK meistrivõistlused: CUPRA turvaauto

CUPRAst saab võidusõidu vaimus 2018. aastal sarja WSBK ametlik sponsor, kes saadab kolmel erineval kontinendil ning 11 erinevas riigis toimuvale võistlusele ametliku turvaauto. Sest kirg muudab autode ja mootorrataste võidusõidu täpselt ühesuguseks. Põlenud kummi lõhn asfaldil. Pöörlevate mootorite mürin. Adrenaliinitulv, mis Sind rooli istudes tabab. See on suurepärane viis tundmaks, et oled elus, ja just sel põhjusel teemegi seda, mida teeme.

LISATEAVE

Soovid WSBK meistrivõistluste põnevate sündmustega kursis olla? Jälgi uudistega kursis püsimiseks Instagramis ja Twitteris kontot @CupraRacing.

Võistluskalender 2018