et:Our DNA:Racing:Same circuits EE/ET

Erinevad teed

Samad ringrajad

CUPRAst sai mootorrataste ringrajasõidu MotoGP maailmameistrivõistluste sarjas Ducati meeskonna uus sponsor. Valisime Ducati, sest meid ajendavad samad väärtushinnangud. Sellest aru saamiseks peame veidi ajas tagasi minema. Ducati otsustas MotoGP-ga liituda 2002. aastal ning võitis juba nelja aasta pärast maailmameistritiitli – aastaid meistrivõistlustel valitsenud suurte Jaapani kaubamärkide vastu võisteldes. Kuidas nad seda tegid? Nad kujundasid end täielikult ümber. Just sellisena näeme ka meie enda tulevikku kiirete autode maailmas.

Ringrajal sündinud, ent tänavatele loodud Ducati on mõeldud neile, kes ei karda kiirendada nullist sajani vaid 3 sekundiga. Asi ei ole aga ainult selles. Ducati juht teab, et selle mootorratta iseloom ei sobi igaühele. Ja see käib ka CUPRA kohta.

Aga ka see ei ole veel kõik. Hispaania kolmekordne maailmameister Jorge Lorenzo ja 2017. aastal teise koha saavutanud itaallane Andrea Dovizioso on mõlemad Ducati meeskonnas. Sponsorlussuhe on teinud mõlemast Ducati võidusõitjast CUPRA saadikud. Lisaks sellele, et nad sõidavad CUPRA logoga märgistatud mootorratastel, esindavad nad CUPRA kaubamärki ka väljaspool võidusõidurada.

Luues tugevaid koostöösuhteid, jätkab CUPRA oma missiooni tuua võidusõidusõbrad kokku ühte kogukonda.

LISATEAVE

Soovid MotoGP põnevate sündmustega kursis olla? Jälgi meie kontot @cupra_racing Instagramis ning @Cupraracing Twitteris, et end värskeimate uudistega kursis hoida.