et:Our DNA:Racing:Laia Sanz, racing is in my DNA EE/ET

Laia Sanz

Võidusõit on osa minu DNAst

Mis on Sinu kirg?

Mootorrattad, autod, võidusõit üldiselt... Võistlemine on mulle alati meeldinud. Mitte ainult võitmine, vaid ka enda potentsiaali avastamine, enda taganttõukamine, et saavutada asju, mis on teiste arvates võimatud.

Mul on alati autodega tugev side olnud. Mäletan veel, kuidas isa mu kahe- või kolmeaastasena oma auto kapotile tõstis. Ma arvan, et tõelist kirge ei saa sõnadesse panna. Seda tunnet ei saa lahti mõtestada. Sellega peab lihtsalt kaasa minema.

Kas Sinu kirg võidusõidu vastu on Sind inimesena muutnud?

See on osa sellest, kes ma olen: olen hingelt võidusõitja, see on mul veres.Mõnikord ei ole võimalik üksteisest lahutada seda, kes oled, ning seda, mida teed. Ja ükskõik, mida teed – on see siis disainimine, muusika, kunst või miski muu – sellele tuleb kirglikult pühenduda.


Mida CUPRA Sinu jaoks tähendab?

SEATi võidusõiduvaimu. Kirge võidusõidu vastu, jagatud nägemust autodest ja ringrajast ning avastamist, kuidas need kaks asja kohtuvad. See on ka soov teada saada, mis saab edasi, võistlusrajal tekkinud ideed, kirg alati edasi areneda ning paremaks saada: minna tagasi garaaži ja leiutada tuleviku lahendusi.

Autotehnoloogia tulevik on aina enam inimesekeskne, mitte masinakeskne.

Kuhu võidusõidu areng Sinu arvates liigub?

Selle mehaanika võib palju muutuda. Võidusõit ise aga ei muutu. Võidusõidu hing on täna samasugune, nagu see on alati olnud. Elektriautod? Tänaste võidusõitjate jaoks on ehk raske bensiinita tulevikku ette kujutada, ent kui elektriauto saab bensiinitoitel töötava autoga sama võimekaks, pakub see kindlasti uusi võimalusi. Mõttemaailm peab muutuma. Kogu võidusõidu kontseptsioon võib muutuda.Üldiselt arvan, et autotehnoloogia tulevik on aina enam inimesekeskne, mitte masinakeskne.

Vaimustav! See on tõeline võidusõiduauto. Tugevad pidurid, võtab hästi kurve... Täiuslik auto, millega ma saan astuda võidusõidu karikasarjade maailma. Olen selle masinaga sõitmisest palju õppinud.

LISATEAVE

Jälgi meie kontot @Cupraracing Twitteris ja @cupra_racing Instagramis.