et:Our DNA:Racing:The future of racing is here EE/ET

Võidusõidu tulevik on käes

Mis oleks, kui võidusõidufännid saaksid suhelda oma lemmikautode juhtidega otse ringrajal? Neile toetavaid sõnumeid saata või nende jalustrabavaid manöövreid tunnustada?

Mis oleks, kui autovõidusõit oleks vaikne, ent ikka sama põnev ja pöörane, keskkonnasõbralik, ent ikka sama kirglik ja kaasakiskuv?

Varsti ei pea Sa ennenägematu mootorispordi nautimiseks enam oma kujutlusvõimet kasutama.

Ja kõik see tänu ühele tagasihoidlikule sääsele.

Saa tuttavaks maailma esimese täiselektrilise ringrajaautoga. See võidusõidumasin ei pea endast märku andmiseks suurt müra tegema – see toob kuuldavale vaid vaikse sääse pinina, kui kiirendab nullist sajani kõigest 3,2 sekundiga. See on CUPRA e-Racer: enam kui 20 000 raske töötunni tulemusena sündinud disaini ja mehaanika peen kooslus – võidusõiduauto, mis tuli, et jääda, ja et autovõidusõidu tulevik täielikult ümber kujundada.

Juht saab tavapärase 6500 asemel kasutada kuni 12 000 pööret minutis ning ei pea mootori maksimaalse suutlikkuse ja kiirenduse saavutamiseks sekunditki ootama. Tänu tipptasemel sidelahendustele edastab auto reaalajas teavet võidusõidu kohta, andes ka võidusõidu entusiastidele nii rajal kui ka selle kõrval palju aktiivsema ja põnevama rolli.

Uus sõidukogemus ning uus võidusõiduvõistlus on tulnud, et jääda. Ütle tulevikule tere!

LISATEAVE

Jälgi meie kontot @Cupraracing Twitteris ja @cupra_racing Instagramis.