et:Our DNA:Racing:The evolution of racing EE/ET

SEAT Sportist CUPRA Racinguni

Võidusõidu evolutsioon

1970. aastal asutasime oma kuulsa võidusõidudivisjoni SEAT Sport. Sellest ajast alates on mootorisport väga palju muutunud. Ja meie samuti. Seepärast on SEAT Sport nüüd CUPRA RACING, tähistades nii võidusõidu kui ka sportlikkuse uue ajastu algust. Mitte ainult sellepärast, et see on täna CUPRA maailma põhiolemus, vaid ka sellepärast, et rajame sellele ka oma tulevikku. CUPRA Racing tähendab tahet võidusõitu ümber kujundada, uut võidusõidu visiooni luua ning seda eest vedada – nii ringrajal kui ka selle kõrval.

Üle minnes traditsioonilistelt formaatidelt uutele platvormidele ning partnerlussuhetele, mis annavad võidusõidule täiesti uue perspektiivi, peame jääma siiski kriitiliseks ega tohi karta muuta oma ettekujutust ning arusaama võidusõidu tulevikust. Just sel moel saab CUPRA Racing olla evolutsiooni eestvedaja. Täpsemalt öeldes – revolutsiooni eestvedaja. See on võimalik tänu meie kindlale soovile kõike muuta, meie 40-aastasele kogemusele selles valdkonnas ning meie kirglikest võidusõidufännidest koosnevale meeskonnale, kellel on olnud tähtis roll paljudel erinevatel võistlustel, näiteks TCR-sarjas autoga SEAT Leon CUP RACER.

Kui CUPRA Racing oli oma esimesed teedrajavad sammud astunud, läksime garaaži tagasi ja töötasime välja CUPRA e-Raceri: maailma esimese elektrilise ringrajaauto, mis toob võidusõidumaailma tõelise murrangu.

E-Raceri tehnoloogiast inspireerituna lisandus mootorispordi maailma ka üks uhiuus elamus – esimene mitut automarki hõlmav autode ringrajasõidu võistlussari E-TCR, mis käivitub 2019. aastal.

Lühidalt kokku võttes on CUPRA ambitsioon anda võidusõidule igal võimalikul moel täiesti uus nägu. Soovime juba väga näha, mida tulevik meile iga ringi lõpus toob. 

LISATEAVE

Jälgi meie kontot @Cupraracing Twitteris ja @cupra_racing Instagramis.