et:Our DNA:Racing:CUPRA e-Racer in ETCR EE/ET

CUPRA ETCR-sarjas

CUPRA kujundab autovõidusõidu tulevikku, tuues ringradadele täiesti uue sõidukogemuse. Nagu nimigi ütleb, on peatselt käivituv ETCR maailma esimene mitut automarki hõlmav elektriliste ringrajaautode meistrivõistluste sari. Kuna ETCR-i tehnilised nõuded põhinevad CUPRA e-Raceril, seab meie auto standardi ka teistele markidele, kes kavatsevad uues sarjas osaleda.

ETCR-sarjas saavad osaleda nelja- või viieukselised ringrajaautod – nagu olemasolevad TCR-mudelid – millel on ühekäiguline ja tagaveoline jõuülekanne. TCRi välja töötanud WSC Groupi tütarettevõte WSC Technology varustab kõik masinad ühesuguste pakettidega, kuhu kuuluvad mootor, käigukast, inverterid ja 65 kWh akuplokk, mis on kõik TCRi eeskirjade järgi ehitatud autodele kohandatavad.

Täpsema ettekujutuse andmiseks toome näite elektriliste ringrajaautode potentsiaalist. Kasutame näitena CUPRA e-Racerit. See auto kiirendab nullist sajani kõigest 3,2 sekundiga, saavutab tippkiiruseks 270 km/h ning selle aku võimaldab täiskiirusel läbida 40 km. Nii kehtestab e-Racer tõelistele võidusõiduautodele uued standardid. Vaata videot ja saa aimu eesootavast põnevast tulevikust. 

The e-Racer in the competition

Oleme veendunud, et elektrimootorid on autovõidusõidu tulevik – ning ETCR on sel teel vaid esimene samm. Jälgi Instagrami kontot @CUPRA_Racing, et hoida end kursis mootorispordi revolutsiooniga ja 2020. aastal toimuva ETCR-sarja esimese hooajaga.