et:Our DNA:Racing:A winner’s DNA EE/ET

Võitja DNA

CUPRAst sai hiljuti mootorrataste ringrajasõidu MotoGP maailmameistrivõistlustel Ducati meeskonna sponsor, mis tõi meie meeskonda kaks võidusõidumaailma tuntud nime. Hispaanlane Jorge Lorenzo on Hispaania MotoGP võitjate kõigi aegade edetabelis viiendal kohal, Andrea Dovizioso Itaaliast võitis aga 2017. aastal viie kuu jooksul kuus erinevat võidusõitu. Ja kui nüüd imestad, mis ühendab meie automarki ja mootorrattabrändi, siis on see loomulikult meie kirg võidusõidu vastu.

Kahe Ducati sõitja vääriliseks vastuvõtmiseks andsime neile esmalt üle ainulaadsed isikupärastatud CUPRA kiivrid, millel on välja toodud nende saavutused ja edulood. Seejärel kutsusime neid läbi viima meie CUPRA võistlusauto esimesi testisõite. See on CUPRA TCR, mille uus DSG-käigukast tagab maksimaalse suutlikkuse ning 350 hj mootor põnevust tekitava sõiduelamuse. Toimumispaik? Castelloli ringrada, mis on mõeldud peamiselt mootorratastele, ent pakub suurt rahuldust ka neljal rattal kihutades. Ja see ei ole veel kõik. Nendega liitusid rajal kaks meie elukutselist CUPRA TCRi juhti, et nendega autovõidusõidu alaseid kogemusi jagada. Noorim autode ringrajasõidu maailma karikasarjas osalev võidusõitja Pepe Oriola ning aastatel 2005–2010 samas sarjas võistelnud Jordi Gene. Kas oskad arvata, kes ületab finišijoone esimesena?   

Lõppude lõpuks soovime võidusõidule üheskoos uue näo anda. Just seepärast ühendame jõud. Üks meeskond. Üks pere. Üks võidusõitja DNA. Meid ühendab soov esitada väljakutse mootorispordi tänasele status quo’le ning hakata selle arengut eest vedama. Sellest tõotab tulla väga põnev teekond.  

LISATEAVE

Kas tahad teada, mis saab edasi? Jälgi meie Instagrami kontot @CUPRA_Official ning Instagrami ja Twitteri kontosid @Cupra_Racing, et saaksime sel teel koos edasi minna.