et:Our DNA:Garage:formentor-cuv-car EE/ET

CUPRA Formentor

Hübriidautode maailm hakkab kuju võtma

CUPRA tutvustas end 2018. aastal uue ja sõltumatu automargina, ent lisaks ka uue elustiilina neile, kes käivad mööda oma teed. Täpselt aasta hiljem esitletakse CUPRA esimese sünnipäeva tähistamiseks 2019. aasta Genfi rahvusvahelisel autonäitusel kontseptautot CUPRA Formentor – see on väljakutsuv hübriidauto, mis näitab, et suutlikkus ja elektritoitel sõitmine ei välista teineteist. See on uudne sõiduelamus, mis kutsub meid uude maailma, kus määravaks saavad toorained ja energia.

CUPRA maailmas sündinud CUPRA Formentor ei ole pelgalt kaasaegne visioon sportlikkusest. See on esimene 100% CUPRA DNAga auto. See on CUPRA väärtushinnangute kehastus. Uus standard tulevastele CUPRA mudelitele – kehast hingeni. Ühest küljest ühendab see linnamaasturi mitmekülgsuse kupeeauto kompaktsuse ja sportliku disainiga. Teisalt ei vaja see CUPRA väärilise suutlikkuse tagamiseks suurt sisepõlemismootorit, vaid töötab laetava hübriidmootoriga. Kui teised autotootjad lähtuvad elektriautode ehitamisel ratsionaalsusest, siis CUPRA ei unusta, mis meid nii kaugele tõi: emotsioon, mida võib tunda tipptasemel sooritusvõimega auto roolis istudes. Adrenaliin. Vabadus. Täielik kontroll.

CUPRA Formentor on a long road

„Ligitõmbav nii oma suutlikkuse, tehnoloogia kui ka esteetikaga.“ Alejandro Mesonero-Romanos, disainidirektor

CUPRA Formentor ehitati tulevikutehnoloogiale ja -disainile mõeldes. Selle 1,5-liitrine 245 hj TSI-mootor vähendab nii süsinikuheitmeid kui ka kütusekulu. Selle 12-tollise panoraamekraaniga navigatsioonisüsteem kujundati ümber, et pakkuda veelgi kaasahaaravamat juhtimiselamust. Servast servani ulatuvate tagatulede kontseptsioon võimendab tagant vaadates auto omanäolist välimust. Esimese täisverelise CUPRAna peab see täitma teenäitaja rolli.

Dünaamiline disain, sportlikkuse rõhutamiseks maapinnale lähemal.

CUPRA toob taas kokku kaks elementi, mis ei esine tavaliselt koos. Selles maailmas ei ole reegleid. Hoolikalt häälestatud hübriidmootor teab, mis on tõeline sooritusvõime. CUPRA Formentor. See auto on loodud piire ületama – olles puhastverd CUPRA. See on meeldetuletus, et mitte kunagi ei tohiks loobuda uute teede otsinguist.   

Watch a hybrid world take shape. Stay tuned for more news on the CUPRA Formentor.