et:Our DNA:Garage:CUPRA new electric car EE/ET

Lase uuel elektrilisel CUPRAl oma jõudu näidata 

CUPRA julgeb oma esimese täiselektrilise linnamaasturiga sõiduautode uut tulevikku kujundada.

„Esimene linnatänavate jaoks loodud täiselektriline sõiduauto, mille jõuülekandesüsteem on 100% elektriline.“

Eesrindlik 100% elektriline jõuülekandesüsteem on dünaamiline jõud, mis selle neljaukselise crossover’i liikuma paneb. Sportkupee veetlevate joontega linnamaastur on oma eksklusiivse ja ikoonilise kujuga meie DNA suurepärane kehastus. 

„Sihikindel kujundus, milles on leitud tasakaal suutlikkuse ja praktilisuse vahel – see on personaalse liikuvuse tulevik.”

Selle interjöör on disaini ja sooritusvõime harmooniline kooslus. Loodusest inspireeritud CUPRA kontseptauto sees on kasutatud kergekaalulist süsinikkiu struktuuri koos julgete ja kontrastsete värvidega, mida pehmendavad hoolikalt vormitud jooned, tehes kummarduse auto aerodünaamilisele välimusele. See annab juhi käsutusse kogu vajaliku dünaamilise tehnoloogia, tegemata seejuures kompromisse kaassõitjate sõidumugavuse arvelt. 

„2019. aasta IAA Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel toimub CUPRA uue täiselektrilise kontseptauto maailma esmaesitlus.”

Selleaastasel IAA Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel toimuva maailma esmaesitluse eel avaldame selle võimsa sooritusvõime ja ainulaadse kujundusega kontseptauto kohta veel eksklusiivseid uudiseid. Hoia end kursis ja jälgi meid, kui me mööda seda uut ja põnevat teed liigume.