et:Our DNA:Garage:cupra-ateca-special-edition EE/ET

CUPRA Ateca Special Edition

Ainus omasugune

Kujuta ette sooritusvõimet ja kaunist kujundust käsikäes. See on CUPRA Ateca. Linnamaastur, mis sõidab oma 300 hj 2.0 TSI-mootoriga ja 4Drive-süsteemiga mööda enda rajatud teed.

Nüüd kujuta ette, et sooritusvõime ja kaunis kujundus on viidud veel sammu võrra kaugemale. See on CUPRA Ateca Special Edition, mida esitleti 2019. aasta Genfi autonäitusel. Nii seest kui väljast täiustatud CUPRA Ateca Special Edition on loodud autoentusiastidele, kes hindavad käsitööna valminud disaini. Kuni 2019. aasta lõpuni saab seda linnamaasturi eriversiooni tellida vaid piiratud koguses, tehes sellest meie kõige eksklusiivsema unikaalsuse väljenduse.

„Unikaalsus on üks CUPRA põhiväärtuseid. Soovime pakkuda eriversioone meie kõige menukamatest automudelitest.“ Antonino Labate, tegevjuht

Kujuta ette selle Graphene Grey-värvi autokeret koos maitsekate vasksete detailidega. Kujuta ette selle uusi filigraansete vaskdetailidega 20-tolliseid valuvelgi koos 18-tolliste Brembo piduritega, mis tagavad parema jahutamise ja pidurdusvõime. Kujuta ette selle Akrapovici väljalaskesüsteemi, millest kostab ehtne sportauto mürin. Aerodünaamiline vaskse süsinikkiu mustriga spoiler surub auto tugevamini vastu maad. Alcantaraga kaetud Petrol Blue-värvi korvistmed sobivad ideaalselt kokku läikivmusta armatuurlaua ja selle vaskdetailidega. Ning auto tagaotsa ehib vasktähtedega kiri CUPRA – eksimatult äratuntav CUPRA eriversiooni tunnus.

Need on elemendid, mis teevad autost ainsa omasuguse. Rohkem ei pea Sa enam midagi ette kujutama, sest see on päriselt olemas. CUPRA Ateca Special Edition. Inspireeriv looming, millel pole võrdset.