et:Our DNA:Garage:Create your own path EE/ET

Raja endale ise oma tee

Raja endale ise oma tee. See on lihtne, ent võimas sõnum, mis muudab CUPRA esimese mudeli inimestele hingelähedaseks. CUPRA Ateca on linnamaasturi kehas peituv sportauto neile, kes soovivad proovida midagi teistsugust. CUPRA Ateca on kaasaegse sportlikkuse sümbol neile, kes eristuvad massidest ja rajavad endale elus ise oma tee. See on mõtteviis, millest CUPRA juhindub kõiges, mida teeb – nüüd on sellele aga üles ehitatud kaubamärgi väärtushinnanguid väljendav ainulaadne kampaania. 

Aerial view of the road

Elutee ei koosne ainult ühest rajast, vaid on erinevate radade kombinatsioon, mis viivad kirglikke ja pühendunud inimesi oma tegeliku eesmärgi poole. Just sellepärast kasutati selle filmi loomiseks üle 750 enam kui 400 erinevas maailmas paigas filmitud õhukaadrit – et luua tee, mis ei ole kunagi staatiline, vaid liigub pidevalt, nagu ka elutee tõusud ja mõõnad.

Lähemalt uurides märkad, et need teed on inimtühjad. Neid, kes on sündinud üksi ringi uitama, ei ole palju.

Kõik õhukaadrid saime kõrge resolutsiooniga satelliidipilte müüvalt ülemaailmselt ettevõttelt DigitalGlobe. Seejärel lisati filmile koostöös tuntud Barcelona stuudio BSOga spetsiaalselt loodud helikujundus. Eksklusiivselt selle filmi jaoks loodud helitaustas on kokku segatud loo jutustamise käigus emotsioone sütitavad analoog- ja digitaalhelid. Selles filmis sulavad ühte sportlikkus ja kunst. See annab ehedalt edasi CUPRA Ateca kahetist olemust – osalt sportlikkus, osalt elustiil – mis moodustavad koos ainulaadse elamuse.

Lõpptulemuseks on inspireeriv kontseptsioon ja kampaania kõigile, mitte ainult sportautosõpradele. Filmi „Raja endale ise oma tee“ võib nautida igaüks, eelkõige aga need, kes näevad maailma samamoodi nagu meie. See väljendab seda, mille eest me seisame, ning kutsub ühinema meie mõttekaaslaste kogukonnaga. Kui soovid rohkem teada, hoia sellel uue teekonna algusel Instagramis pilk peal: @cupra_official.