et:Our DNA:Garage:The new CUPRA Ateca EE/ET

Moodsa aja haruldus

CUPRA Ateca

Harvadel juhtudel moodustavad erinevad elemendid koos midagi uut, midagi legendaarset. Selline looming nihutab sageli edasi võimalikkuse piire. See sunnib vanu hoiakuid muutma ja räägib loo erakordsest inimlikust seiklusest. CUPRA Ateca on just selline. Sportlikkus kohtub väljapeetud elegantsiga. Täiuslik võimsuse ja tasakaalustatud juhitavuse sümbol.

Otseselt CUPRA sooritusvõimet rõhutava pärandiga seotud CUPRA Ateca on eheduse ja enesekindluse musternäidis. See auto on loodud pakkuma linnamaasturi ruumikust ning mugavust, ent ka rahulikku enesekindlust, mille tagab esmaklassiline suutlikkus. Dünaamilisuse ja rahulikkuse kombinatsioon. Vaoshoitusega kokku sulandunud metsikus. See on midagi enamat, kui lihtsalt auto. See on elustiil.

CUPRA müügi- ja turundusdirektori sõnul on kaubamärgi eesmärk „toetada kuuluvustunnet, uhkust, vaprust ning meelekindlust. Need on samad iseloomujooned, mida jagame ka oma klientidega.“ Just CUPRA Ateca muudab need ideed reaalsuseks. Annab neile elu ning muudab need terviklikuks.

Seetõttu ei esinda CUPRA Ateca pelgalt meeleseisundit, vaid kogukonda. Me ei kõnni masside järel. Me loome ise endale reeglid. Me leiame asjad, mida armastame, ja toome need kõik kokku. Mitte kellegi teise, vaid meie endi jaoks. Meile on omane definitsioonide ümbermõtestamise võime. Sellepärast teeme seda, mida teeme, ja sellepärast on olemas CUPRA Ateca.

Niisiis – istu autosse, mis pöörab kogu autotööstuse pea peale. Avasta esmaklassilisuse uus tähendus. Mõtle ka tulevikus teisiti kui kõik ülejäänud. Sest CUPRA Ateca on mõeldud eelkõige autojuhtidele – mitte neile, kelle jaoks on kõige tähtsam staatus. See on äge auto, mille salajaseks eesmärgiks on siiski saavutada võit. Auto, mis on saabunud otse võidusõidurajalt. Loodud liikuma linnatänavail. Ehitatud rahutule hingele.