et:Our DNA:CUPRA Experience :FC Barcelona sponsorship EE/ET

Inspireerime Barcelonast tervet maailma

Ühine suutlikkusel, loovusel ning ainulaadsel stiilil põhinev DNA – see on jõud, mis Barcelonas sündinud kaubamärkide CUPRA ja FC Barcelona vahelist liitu koos hoiab. 

„CUPRA sõlmis järgmiseks viieks hooajaks koostöölepingu FC Barcelonaga.“

CUPRA pühendumus spordile ja innovatsioonile tõi brändi nüüd sel ajaloolisel hetkel jalgpalliplatsile – kodulinna jalgpalliklubiga sõlmiti järgmiseks viieks hooajaks koostööleping, mis teeb CUPRAst klubi ametliku liikumis- ja autopartneri. Tavapärasest sponsorlusest kaugemale ulatuvas partnerlussuhtes on kesksel kohal mõlema brändi ühised väärtused ja ajalugu. 

Barcelona on nii CUPRA kui ka FC Barcelona kodulinn ning mõlemale kaubamärgile on omased dünaamiline hing ning pühendumine noorte talentide ja innovaatilise mõtteviisi edendamisele.

„See uudne liit ühe maailma tuntuima jalgpalliklubiga näitab, kui suur on meie usk CUPRA kaubamärki ning kui pühendunud oleme Barcelonale. Meie linna ühe tähtsaima esindajaga käte löömine toetab ka meie kui organisatsiooni globaliseerumise strateegiat,“ ütles SEATi president ja selle CUPRA haru juhatuse esimees Luca de Meo.

CUPRAst saab ka üks jalgpalliklubi ametlikest globaalsetest partneritest.

 Kõigil Camp Nou staadionil peetavatel klubi kodumängudel avatakse ka CUPRA VIP-loož ning staadioni juurde luuakse ajutiselt spetsiaalne ala, kus Barça fännid saavad kaubamärgiga lähemalt tutvust teha. Lisaks hakatakse staadioni rajatisi kasutama ka linna liiklusprojektide testimisel.

Peagi jagame Sinuga selle eksklusiivse koostöö kohta veel põnevaid uudiseid.