et:Our DNA:CUPRA Experience :CUPRA WPT EE/ET

CUPRA Formentor kuulutati World Padel Touri ametlikuks autoks

CUPRA otsustas pärast Martorelli tehases CUPRA Formentori tootmise alustamist sellele kui esimesele spetsiaalselt CUPRA kaubamärgi jaoks disainitud ning välja töötatud autole rohkem tähelepanu tõmmata. Uuest mudelist saab World Padel Touri (WPT) ametlik auto, mis pannakse välja kõigil padeli sarja profiturniiridel. Viis CUPRA padeli saadikut said sõitmiseks ka spetsiaalselt nende jaoks kohandatud Formentori versioonid.

CUPRA Formentori WPT ametlikuks autoks nimetamist kinnitati Barcelonas toimunud turniiril, millel osalesid ka CUPRA strateegia, äritegevuse arendamise ja operatsioonide direktor Antonio Labate ja WPT president Ramón Agenjo.

Labate ütles uudisest rääkides: „Formentor esindab CUPRA põhiolemust, kiiresti kasvavat noort kaubamärki, millel on palju ühist padeli edulooga. Sellel spordialal esindatus võimaldab meil jõuda publikuni, kellega meid ühendavad kirglikkus, pühendumus ja sportlikkus ning tänapäevane elustiil. Selle uue mudeliga püüame oma esialgset müügimahu kahekordistamise eesmärki ületada ja jõuda uutele rahvusvahelistele turgudele ning soovime, et World Padel Tour oleks sellesse laienemisse kaasatud.“

WPT president Ramón Agenjo kinnitas omalt poolt: „Oleme väga uhked, et saame nii tuntud kaubamärgi kõrval selles unikaalses seikluses osaleda. Näeme CUPRA uues projektis paljusid väärtushinnanguid ja põhimõtteid, mis on ka World Padel Touri algusest peale inspireerinud, näiteks kirge spordi vastu, vajadust pakkuda laitmatut kvaliteeti ning tahet olla ka kõige nõudlikumatele klientidele meele järele. Kaubamärgi esimese eksklusiivse mudeli – CUPRA Formentori – turule toomiseks ei oleks saanud leida sobivamat reisikaaslast kui selle sajandi kõige kiiremini kasvav professionaalne võistlussari.“

CUPRA padeli maailmas

Uudisest teatati CUPRA ja World Padel Touri vahel sõlmitud lepingu raames, mis tegi autotootjast eelmisel aastal kõigi 2021. aastal toimuvate ametlike WPT võistluste suursponsori. Padelifännid saavad CUPRA Formentorile iga mängu ajal pilgu peale visata, sest auto pannakse keskväljaku kõrval aukohale välja.

CUPRA padelimaailmaga liitumist on näha ka padeliväljakute kõrval. Kaubamärk moodustas ainulaadse saadikute meeskonna, kuhu kuuluvad Fernando Belasteguín, Pablo Lima, Alejandro Galán, Alejandra Salazar ja Ariana Sánchez. Viis saadikut, kes kõik kuuluvad maailma kümne parima padelimängija hulka, kannavad profisarja turniiridel CUPRA logo: „Ootasin Formentori rooli taha pääsemist, nagu kõik teised CUPRA kogukonna liikmed. Olen kindel, et see mudel sobib minu elustiiliga ideaalselt, sest selles on ühendatud linnamaasturi ruumikus ning kupeeauto sportlikkus. Ootan väga sellega Barcelona tänavatel sõitmist,“ ütles Belasteguín.

Eelmise aasta lõpus tugevdas CUPRA enda esindatust padelimaailmas veelgi, saades Rahvusvahelise Padeli Föderatsiooni (FIP) peasponsoriks. Selle koostöö eesmärk on toetada padeli rahvusvahelist laienemist ning selle professionaalset arengut.

100% CUPRA DNA-ga mudel

CUPRA Formentor on esimene spetsiaalselt selle kaubamärgi jaoks välja töötatud sõiduauto. Sel kuul saabub müügiesindustesse uus 310 hj mudeliversioon, mille jaoks on valikus kuni seitse eri jõuallikat. Järgmisel aastal laieneb valik veelgi, kui lisanduvad ka pistikhübriidid.

CUPRA Formentor annab märku automargi sisenemisest CUV-segmenti, mille turuosa peaks prognooside kohaselt Euroopas järgmise viie aasta jooksul kahekordistuma. Mallorca saare kuulsa neeme järgi nimetatud suurepärase sooritusvõimega linnamaasturis on CUPRA DNA ühendatud esmaklassilise tehnoloogia, vaimustava ning pilkupüüdva välisdisaini, peensusteni sõitjate järgi kohandatud siseruumi ning kõrgetasemeliste võimsate mootorivariantidega.