et:Our DNA:CUPRA Experience :CUPRA partner with World Padel Tour EE/ET

CUPRA ja padel

Rajame padeliväljakul uut teed.

Mõned ütlevad, et reeglid on loodud rikkumiseks. Meie arvates tuleb lihtsalt kehtestada uued reeglid. Seepärast avame padeli ainulaadses maailmas ukse uutele võimalustele. Valisime neli maailma parimat padelimängijat CUPRA uuteks kaubamärgi saadikuteks ning lõime 2021. aastani koostöösuhted World Padel Touriga nii Hispaanias kui ka välismaal.

Padel on spordiala, mis ühendab mitmesuguseid omanäolisi elemente – nagu ka CUPRA. See noor reketispordiala on tennise, squashi ja baski pelota hübriid. Erinevalt selle eelkäijatest on aga padeliväljak ümbritsetud nelja seinaga, mida mängijad saavad strateegiliselt enda kasuks ära kasutada. Selle dünaamilise spordiala puhul on mängukirg ja käsitsi valmistatud varustuse täpsus kokku viidud sportlaste pühendumise ja oskustega. Padeli teekond algas 1969. aastal, mil üks noor tennisist otsustas, et tal on palli otsimisest naabri tagahoovist kõrini. Ta ehitas seina ja nii sündiski padel. Selle mängu DNA-sse on selle ebatavalisest algusest peale lõimitud ainulaadsus, oskuslikkus ning suutlikkus – CUPRA põhiväärtused. Innovaatiline spordiala julgeb ümber sõnastada mängu reeglid ja anda uue tähenduse sportlikkusele endale – nii nagu ka CUPRA.

„CUPRAt on ees ootamas imeline tulevik, milles soovime oma osa mängida veel mitmeid aastaid.“ José Luis Serrano, World Padel Touri tegevdirektor

Padel on spordiala, mis hoiab rõõmu liikumisest ja võistlemisest sama palju au sees kui meie. Seepärast astume järgmisel kolmel aastal peaväljakul üles elukutseliste mängijate ametliku alaliidu World Padel Touri uue rahvusvahelise partnerina. 2019. aastal oleme esindatud kuuel rahvusvahelisel üritusel, muu hulgas Portugalis, Pariisis ja Mehhikos.

CUPRA and world patel tour video on our collaboration

„CUPRA ja WPT on alates oma sünnist auto- ja spordifännide südameid võitnud.“ Luca de Meo, SEATi president ja esimees

Euroopa kõige kiiremini kasvava spordialana jagab padel meie pühendumist uute sidemete loomisele nii meie kontinendil kui ka kaugemal. See eriline spordiala toob kokku mitmesugused erinevad mängijad ja fännid, kelle jaoks on tähtsad professionaalsus, sportlikkus ning võistlemine. Läbi partnerluse WPT-ga soovime laiendada padeli rahvusvahelist kandepinda, et ühel päeval saaks igaüks nautida kõike, mida sellel ainulaadsel spordialal on pakkuda.

Uuele väljakule astumine nõuab palju enesekindlust ja iseloomu, eriti juhul, kui julgetakse ümber kujundada pika ajalooga spordiala. Padel on aga midagi enamat kui lihtsalt üks uus mäng, see on mõtteviis, mis sunnib meid enda loovust ja oskusi proovile panema. See on mäng, mis viib meid võimalikkuse piirideni – ja laseb meil siis koos meie edusamme tähistada.