et:Our DNA:CUPRA Experience :CUPRA New ambassador: Ter Stegen EE/ET

Uus üleilmne saadik

CUPRA kogukonnaga on liitunud uus liige, brändi üleilmne saadik Marc ter Stegen, eesmärgiga muuta CUPRA kaubamärk maailmas senisest enam nähtavaks. Seda FC Barcelona ja Saksamaa rahvuskoondise mängijat peetakse üheks maailma parimaks väravavahiks ning mehe karjäär on ka La Ligas edukalt alanud.

Barça esinumber on pärast 2014. aasta mais klubiga liitumist võitnud neliteist tiitlit, sealhulgas UEFA Meistrite Liiga tiitli ja mitu Hispaania meistritiitlit. Lisaks on ta 24 korral ka Saksamaa rahvuskoondise ridades üles astunud.

Tõeline moodsa aja väravavaht – väle, kiirete refleksidega ja osav väravas – Marc ter Stegen sobib CUPRA kaubamärgi kaasaegse sportlikkuse esitlemiseks ülimalt hästi. Marci inspireerib ka Barcelona dünaamiline kultuur, mis on üks osa CUPRA DNAst.

„Meil on väga hea meel, et ter Stegen on liitunud CUPRA kogukonnaga. Igaüks on väljakul Marci suurepäraseid esitusi näinud, ent meile avaldas muljet ka tema erakordne isiksus, mis veenis meid kohe, et suudame koos suuri projekte ette võtta. Kuna 2020. aasta on ka aasta, mil CUPRA tõestab turul oma võimekust mitme müüki saabuva uudismudeliga, muudab käte löömine esmaklassilise mängijaga, kes inspireerib FC Barcelona väravast kogu maailma, meid paremini nähtavaks meie võtmeturgudel, näiteks Saksamaal ja Hispaanias,“ ütles CUPRA tegevdirektor Wayne Griffiths.

Tehingu raames antakse Barça esimesele väravavahile ka üle eksklusiivse CUPRA Ateca Limited Editioni võtmed. See on mudel, mida toodeti piiratud koguses ainult 1999 tükki. Linnas ringi sõites hakkab jalgpallur kindlasti masina sportlikku ja stiilset interjööri nautima.

„Olen CUPRA üleilmseks saadikuks saamisest väga elevil, sest selle kaubamärgi ambitsioonikus ja pühendumus ning selle seos Barcelonaga on mulle väga hingelähedased. Jagan ka selle kaubamärgi kirge väikeste detailide, eksklusiivsuse ja sportlikkuse vastu ning jään seepärast ootama CUPRA tulevastes projektides aktiivset kaasalöömist ning võimalust sõita margi teistegi erimudelitega,“ ütles Marc.

Käesoleva aasta veebruaris esitletakse lisaks ter Stegeni üleilmseks saadikuks nimetamisele ka uut mudeliperekonda CUPRA Leon, kuhu kuulub nii luukpäraversioon kui ka Sportstourer. Lisaks tuuakse avalikkuse ette ka võidusõiduautod CUPRA Leon Competición ja CUPRA e-Racer. Samal üritusel esitletakse ka kaubamärgi esimest täiselektrilist kontseptautot CUPRA Tavascan Concept.