et:Our DNA:CUPRA Experience :Padel Ambassadors EE/ET

CUPRA ja padel

Rajame padeliväljakul uut teed

Mida tuleb teha, et olla teerajaja? Selleks on vaja ebatavalisi ideid ainulaadsetelt inimestelt, kes julgevad esitada väljakutseid meid ümbritsevale maailmale. Seepärast astume uuele territooriumile ning võtame CUPRA perekonda vastu neli maailma parimat padelimängijat – see on spordiala, mis annab sportlikkusele uue tähenduse, nagu teeme ka meie.

„Padel viib meid kokku inimestega, kes on kirglikud, pühendunud ja sportlikud – nagu meie.“ Antonino Labate, strateegiadirektor

Squashist ja tennisest välja kasvanud nelja seina vahel mängitav padel on spordiala, kus valitseb sooline tasakaal ning kus igal mängijal on võrdsed võimalused. Valisime parimate mees- ja naissportlaste seast spetsiaalselt mängijad, kes kehastavad nii väljakul kui ka mujal meie väärtushinnanguid: Fernando Belasteguín, Pablo Lima, Alejandra Salazar ja Ariana Sánchez.

Belasteguín on juba pikka aega padelimaailmas domineerinud, püsides 16 aastat järjest edetabelis esikohal. Teine võimas sportlane ning maailma 3. asetusega mängija Lima purustas koos Belasteguíniga oma konkurendid 2018. aasta Masters-turniiri finaalis. Salazar on maailma 4. asetusega mängija ja võitis 2018. aasta Masters-turniiri finaalis naiste kategoorias esikoha. Sánchez on samuti kirglik professionaalne mängija, kes on World Padel Touri tõusev täht ja maailma noorim lahtiste meistrivõistluste tiitli võitnud mängija.

Ootame põnevusega kaasaelamist nendele muljetavaldavatele sportlastele selle hooaja World Padel Touri turniiridel. CUPRA perekonda vastu võtmisel anti igaühele neist tippmängijaist ka uue CUPRA Ateca võtmed – sest sportlikkus ei pea jääma vaid spordiväljakule, see on ka elustiil. 

 

“„Olen uhke, et saan olla osa kaubamärgist, millega ma jagan samu väärtushinnanguid.“ Fernando Belasteguín, padelitšempion

Nii nagu CUPRA puhul, ei seisne padelimaailm ainult võistlemises. Tähtis on ühise kirega inimeste kogukond. See seos on kõige keskmes, mida teeme, ja just see annab meile jõudu anda sportlikkusele üheskoos uus tähendus.