et:Cars:CUPRA Range:CUPRA Born:Be informed & Test Drive CUPRA BORN cupra-born-k11 EE/ET
[Please Fill Up the data to see the component]
WOULD YOU LIKE TO BE ONE OF THE FIRST TO TEST DRIVE THE CUPRA BORN?

Choose the dealership you want to test it at

Data Protection Basic Information of the Data Controller

Data Controller
CUPRA, S.A.

Purposes
Manage your request and contact you to fulfil your specific request/enquiry/claim.

Legitimacy
Consent of the data subject.

Recipients
SEAT may communicate your personal data to the Representative in your country or to the Authorised Service. This might involve a communication of your personal data to Representatives and/or Authorised Services which are located outside the EEA.

Right of data subjects
You have the right to withdraw your consent at any time, to oppose the processing, to access, rectify and suppress the data, as well as other rights which are detailed in the Privacy Policy, by written request addressed to SEAT, S.A - International Customer Care.

Additional information
Additional information can be found in the Privacy Policy.

*77 kWh aku, mis tagab pikema sõiduulatuse (548 km), ning satelliitlülititega rool on saadaval alates 2022. aastast.

CUPRA Borni näol on tegu tüübikinnituse ootel oleva prototüübiga, mida praegu veel ei müüda. Siin toodud hinnad ja tehnilised andmed on hinnangulised ning võivad muutuda. Auto tegelik võimsus (kW) ja kiirendus sõltuvad aku laetuse tasemest ja temperatuurist vastaval ajahetkel. Siin näidatavad auto pildid on üksnes illustratiivse ja informatiivse iseloomuga ega pruugi vastata lõplikule tüübikinnitusega tootele.

Sinu auto täpne sõiduulatus kõigub sõltuvalt marsruudist, ilmaoludest, auto koormast (sõitjad + pagas), aku vanusest ja seisundist, lisavarustusest (valuveljed, rehvid jms), autosiseste elektritoitel töötavate süsteemide (kütteseade, konditsioneer, istmesoojendus) kasutamisest,

Sinu sõidustiilist ja veel mitmest muust faktorist. Siin esitatud sõiduulatus on esialgne väärtus, mis on välja arvutatud vastavalt WLTP määrusele, millega on kehtestatud standardsed katsetingimused kõikide autotootjate jaoks. Nii on tagatud, et selle määruse kohaselt arvutatud väärtused on kõikide sõidukite puhul võrreldavad.