et:Lifestyle:Sunglasses, handmade for driving. EE/ET

CUPRA koostöö L.G.R-iga

Autojuhi päikeseprillid, tehtud käsitsi just Sulle

Missugune kontseptsioon L.G.R-i loomingu taga peitub?

L.G.R-i autojuhi päikeseprillid on inspireeritud avastamisjanust ning seiklustest. Itaalia Riviera lõhnad ja värvid. Nairobis Muthaiga maaklubis raamatuid lugedes veedetud pärastlõuna. Õhtupoolik akaatsiapuu all, vaadates, kuidas aeg veereb. Need visioonid kantakse üle disaini.

Mida tähendab teie jaoks luksus?

Meie 2008. aastal asutatud ettevõte on aja jooksul kasvanud ning nüüd on meil Itaalias viisteist töötajat ja kolm tehast. Kõik meie päikeseprillid valmistatakse aga endiselt ükshaaval käsitsi. See pühendumus käsitöömeisterlikkusele annab täiuslikult edasi meie ettekujutust luksusest.

Kes kannavad L.G.R-i autojuhi päikeseprille?

Oleme saavutanud rahvusvaheliselt edu ning võitnud teiste seas näiteks selliste kuulsuste nagu Tom Cruise’i, Marion Cotillardi, Gigi Hadidi, Giorgio Armani ning paljude teiste südamed.

Aafrikast inspireeritud, Itaalias käsitsi valmis tehtud. Kuidas saab ühel tootel olla selline kahetine isiksus? 

Sest see põhineb tõestisündinud lool. Ühe perekonna saaga, milles Aafrika pärand on ühendatud Itaalia käsitöömeisterlikkusega. See kahetine isiksus on näha meie kaubamärgi kõigis aspektides ja kõigis meie uutes toodetes. 

Rääkige meile enda loomeprotsessist.

Protsess saab alguse oskuslikest käsitöölistest, kes suudavad valmistada parima kvaliteediga autentseid ja kauneid tooteid. Seejärel töödeldakse kõiki materjale traditsiooniliste meetodite abil, mis muudavad kõik L.G.R-i mudelid ainulaadseks. Näiteks atsetaati poleeritakse siidise tulemuse saavutamiseks hoolikalt käsitsi, lahusteid ja lakke kasutamata.

Kergus on üks võidusõiduautode omadustest. Kuidas teil sellega suhe on?

Meie mudel Lawrence Flap põhineb sellel kontseptsioonil. Soovisime selle CUPRA jaoks välja töötatud mudeli puhul keskenduda spetsiaalselt liikumise kergusele. 


Mis mudeli Lawrence Flap kujundamist inspireeris?

Ammutasime inspiratsiooni CUPRA värvidest ja sportlikust hingest, mõeldes ka selle kaubamärgi põhiväärtustele: ainulaadsus, elegantsus ja suutlikkus.

Missuguseid materjale te mudeli Lawrence Flap valmistamiseks kasutasite?

Nägime palju vaeva ühtse värvide ja materjalide kombinatsiooni kokkupanemiseks, kasutades roostevaba terast, nahka ja karastatud mineraalklaasi.

Missugune detail on mudeli Lawrence Flap juures teie lemmik?

Eksklusiivne vasetoon meelekohtadel, klappide õmblused ja tipud meelekohtadel. Muidugi ka nahast küljeklapid.

CUPRA ütleb, et kaunis tulemus pole käsitöömeisterlikkuseta võimalik. Mida teie arvate?

Me jagame seda arvamust. Hoiame L.G.R-is oma Itaalia pärandit ja väärtushinnanguid au sees läbi raske töö, mida teevad päris inimesed, kes on terve oma elu selles peenes käsitöövaldkonnas spetsialistiks saamisele pühendanud. Iga raam valmistatakse traditsiooniliste meetoditega algusest lõpuni käsitsi, et sünniks elegantne ja kõrgetasemeline disain. 

Mis teeb autojuhi päikeseprillid Lawrence Flap ehtsateks CUPRA prillideks?

Prilliklaaside valikus on punase peegelklaasiga variant ja kollase üleminekuga fotokroomse efektiga variant. Need päikeseprillid sobivad auto juhtimiseks kõige paremini, sest need tagavad selge nähtavuse ning maksimaalse kaitse silmadele.